Proč používat Corsodyl 1% gel po chirurgických zákrocích v ústech

Můžete potřebovat operaci, pokud máte závažnější gingivitidu nebo parodontitidu. Může sloužit k ošetření hlubokých kapes, které se mohou vytvořit mezi zuby a dásněmi v důsledku onemocnění dásní. Stomatologický zákrok také můžete potřebovat, je-li vám nutné vytrhnout zub nebo potřebujete zubní implantáty. Tento druh zákroku může postihnout nebo poškodit dásně a udržování ústní hygieny v těchto situacích, kdy není možné důkladné čištění zubů kartáčkem, není snadné.

Úspěšnost každého chirurgického zákroku částečně spočívá ve snížení množství bakterií v ústech, zvláště v okolí rány nebo v místě poškození dásní. Proto vám zubař může doporučit používání léčivého přípravku Corsodyl 1% gel.

JAK MŮŽE CORSODYL 1% GEL POMOCI PŘI HOJENÍ

Corsodyl 1% gel je indikován pro použití po chirurgických zákrocích, protože obsahuje léčivou látku chlorhexidin, jenž působí proti široké škále bakterií, proti kvasinkám, některým plísním a virům, které způsobují infekční onemocnění a záněty v dutině ústní. Působí tedy na řadu závažných patogenů dutiny ústní a je proto účinný v léčbě četných běžných stomatologických stavů včetně ošetření po stomatologickém zákroku.

Oplachování ústní vodou parodontax Extra 0,2% dvakrát denně pomůže udržet ústní dutinu čistou během hojení.

Potřebujete-li zachovat určité místo bez bakterií, zubař vám může doporučit Corsodyl 1% gel, protože jej lze aplikovat přímo na postižené místo.

Corsodyl 1% gel a ústní vodu parodontax Extra 0,2% byste měli používat po stomatologickém zákroku jen krátkodobě, podle pokynů svého zubaře.