PODÍVEJTE SE NA 8 VÝHOD ZUBNÍCH PAST PARODONTAX KOMPLETNÍ OCHRANA

Dásně jsou základem pro zdravé zuby. Bohužel však na tuto jejich důležitou roli často zapomínáme. Lidé často volí zubní pastu, protože jim slibuje, že udrží jejich zuby silné, bílé a čisté, avšak péče o dásně je stejně tak důležitá – zejména pro každého třetího člověka, který při čištění zubů vyplivuje krev.

Pokud jste si při čištění zubů kartáčkem nebo zubní nití všimli příznačné růžové nebo červené stopy, může se jednat o známku, že vám krvácí dásně, což je časným příznakem onemocnění dásní.

Pokud budete první příznaky onemocnění dásní nebo gingivitidy ignorovat nebo je nebudete řešit, s postupem času se z nich může vyvinout závažnější nevratné onemocnění nazývané parodontitida, které může vést ke ztrátě zubu. Co tedy můžete udělat, abyste ochránili své zuby a udrželi si zdravé dásně?

Nová zubní pasta parodontax Kompletní ochrana má 8 speciálně navržených výhod pro zdravější dásně a silnější zuby. Čištění zubů zubní pastou parodontax Kompletní ochrana dvakrát denně znamená, že nemusíte vybírat mezi péči o zuby a péči o dásně – můžete mít oboje současně.

VYSVĚTLENÍ 8 VÝHOD ZUBNÍCH PAST PARODONTAX KOMPLETNÍ OCHRANA

1. POMÁHÁ ZASTAVOVAT A PŘEDCHÁZET KRVÁCENÍ DÁSNÍ

Krvácení dásní způsobují bakterie v zubním plaku, které se hromadí na zubech, kolem nich a mezi nimi. Nová zubní pasta parodontax Kompletní ochrana je speciálně vyvinutá pro osoby, které vyplivují při čištění zubů krev. Pokud se používá dvakrát denně, krvácení dásní se ve srovnání s jinou zubní pastou zlepší až o 50 %.

2. SNIŽUJE OTOK A ZČERVENÁNÍ DÁSNÍ

Zdravé dásně jsou růžové a pevné, pokud tedy máte rudé, zanícené dásně, může se jednat o časný příznak onemocnění dásní. Pokud bakterie v zubním plaku nebudete pravidelně odstraňovat pravidelným čištěním zubů, můžou dásně podráždit a způsobit jejich otok. Čištění zubů dvakrát denně zubní pastou parodontax Kompletní ochrana pomáhá zastavovat krvácení z dásní a předcházet mu.

3. 4x ÚČINNĚJI ODSTRAŇUJE ZUBNÍ PLAK*

Plak je hlavní příčinou onemocnění dásní. Zubní pasta parodontax Kompletní ochrana má unikátní složení s vysokým obsahem extra jemného hydrogenuhličitanu sodného s cílem pomáhat zastavovat krvácení z dásní. Díky tomu odstraňuje plak 4x účinněji.*

4. PODPORUJE PEVNÉ PŘILNUTÍ DÁSNÍ K ZUBŮM

Nahromadění bakterií v zubním plaku může vést ke krvácení dásní a, pokud tento stav nebudete řešit, může dojít k ústupu dásní, kdy se dásně stahují ze zubů a uvolňuje se utěsnění mezi zuby a dásní. Pokud nebudete řešit ústup dásní, stav se může zhoršovat. Mezi zuby a dásněmi se můžou vytvořit kapsičky, které obsahují zubní plak s bakteriemi. To může poškodit struktury, které drží zuby pevně na místě, a nakonec vést ke ztrátě zubů.

Čištění zubů dvakrát denně zubní pastou parodontax Kompletní ochrana pomáhá fyzicky odstraňovat hlavní příčinu krvácení dásní, zubní plak. Pomáhá tak udržovat spojení mezi dásněmi a zuby těsné.

5. PŮSOBÍ PROTI ZÁPACHU Z ÚST

Bakterie v zubním plaku nejsou zodpovědné jenom za krvácení z dásní, přispívají také k zápachu z úst neboli halitóze. Když bakterie rozkládají částečky potravy, uvolňují nepříjemně páchnoucí plyny, kvůli kterým vám může zapáchat z úst. Čištěním zubů dvakrát denně zubní pastou parodontax Kompletní ochrana se odstraní více plaku než jinou zubní pastou, přičemž mátová příchuť pomáhá udržovat dech svěží.

6. POSILUJE SKLOVINU

Zubní sklovina je tenká, pevná vnější vrstva zubů. Díky ní jsou bílé a lesklé a také chrání zuby před zubním kazem. Jídlo a nápoje můžou obsahovat kyseliny nebo působením bakterií v zubním plaku vznikají kyseliny, které poté poškozují sklovinu a vedou k zubnímu kazu. Zubní pasta parodontax Kompletní ochrana obsahuje fluorid, který pomáhá udržovat zubní sklovinu pevnou a zvyšuje její odolnost zubů vůči kyselinám ze stravy.

7. DŮKLADNĚ ČIŠTÍ

Zubní pasta parodontax Kompletní ochrana obsahuje ultra jemný hydrogenuhličitan sodný a odstraňuje tak 4x více plaku.* Čištění zubů dvakrát denně zubní pastou parodontax Kompletní ochrana pomáhá udržovat zuby a dásně čisté.

8. JEMNĚ BĚLÍ ZUBY

Jemným odstraňováním povrchových skvrn pomáhá zubní pasta parodontax Kompletní ochrana obnovovat přirozenou bělost zubů.

PROČ SE ROZHODNOUT PRO ZUBNÍ PASTU PARODONTAX KOMPLETNÍ OCHRANA?

S 8 speciálně navrženými výhodami je zubní pasta parodontax Kompletní ochrana tou, kterou by jste měli používat, abyste si udrželi zdravější dásně a silnější zuby.

Používejte dvakrát denně se zubním kartáčkem parodontax.

Pokud máte starosti o své dásně nebo zuby, promluvte si se svým zubařem, který vám poskytne profesionální diagnostiku a odbornou radu týkající se léčby.

* Odstraňuje více zubního plaku po profesionálním čištění zubů a při čištění zubů 2x denně než jiná zubní pasta (pasta bez hydrogenuhličitanu sodného a 1100 ppm F ve formě fluoridu sodného). RH02434 Clinical Summary Report (kromě varianty parodontax Whitening)