JAK KAŽDÝ DEN UDRŽOVAT DÁSNĚ ZDRAVÉ A ZUBY SILNÉ

Čištění zubů dvakrát denně každý den je nejlepším způsobem, jak můžete pomoct udržet své zuby a dásně zdravé, výběr zubní pasty však může být ošemetný. Pokud jste jednou ze tří osob, která při čištění zubů kartáčkem vyplivuje krev, měli byste používat zubní pastu, jako je parodontax, která pomáhá zastavovat a předcházet krvácení dásní.

Pokud se vrátíte k běžné zubní pastě, jakmile se problém vyřeší, znovu se vystavujete riziku. Specializovaná zubní pasta parodontax vám nabízí ochranu proti krvácení dásní.

Nyní je zde nová zubní pasta pro každodenní použití s 8 speciálně navrženými výhodami pro zdravější dásně a silnější zuby. Se zubní pastou parodontax Kompletní ochrana již nemusíte přistupovat na kompromisy. Můžete ji používat každý den a udržovat tak onemocnění dásní pod kontrolou, posílit zuby, získat svěží dech (varianta Extra Fresh) a pomoci zubům, aby si udržely přirozenou bělost (varianta Whitening).

ZUBNÍ PASTA PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ NABÍZEJÍCÍ SPECIALIZOVANOU OCHRANU

Nová zubní pasta parodontax Kompletní ochrana překračuje hranice běžné zubní pasty. Je speciálně navržena pro osoby, které při čištění zubů vyplivují krev, a bakterie v zubním plaku odstraňuje 4x účinněji*.

* Odstraňuje více zubního plaku po profesionálním čištění zubů a při čištění zubů 2x denně než jiná zubní pasta (pasta bez hydrogenuhličitanu sodného a 1100 ppm F ve formě fluoridu sodného). RH02434 Clinical Summary Report (kromě varianty parodontax Whitening).

Jelikož jsou bakterie v zubním plaku hlavní příčinou krvácení dásní, onemocnění dásní i zubního kazu, je zubní pasta parodontax Kompletní ochrana ideálním způsobem, jak každý den chránit své dásně i zuby.

Jelikož zubní pasta parodontax Kompletní ochrana obsahuje fluorid, pomáhá také chránit zubní sklovinu. Má mátovou příchuť, díky které budete mít v ústech svěží pocit (varianta Extra Fresh), a jemně odstraňuje povrchové skvrny (varianta Whitening), abyste si udrželi zuby čisté a přirozeně bílé.

Tato kombinace 8 speciálně navržených výhod tvoří zubní pastu pro každodenní použití, která nabízí zdravější dásně a silnější zuby.

Pokud máte starosti o zdraví své ústní dutiny nebo potřebujete radu specialisty týkající se péče o zuby a dásně, obraťte se vždy na svého zubaře.