Location:

Zubní pasta Parodontax Daily Original a ústní voda Corsodyl bez alkoholu
Zubní pasta Parodontax Daily Original a ústní voda Corsodyl bez alkoholu

O produktech parodontax a CORSODYL

O produktech parodontax

Zubní pasty parodontax jsou vyvíjeny odborníky na zdraví dásní a jsou na trhu ve více než 30 zemích na světě. Proč? Protože zubní pasty parodontax pomáhají zastavit krvácení dásní a předcházet mu. Krvácení dásní může být prvním příznakem onemocnění dásní a sortiment produktů parodontax má takové složení, které pomáhá udržovat zdravé dásně, silné zuby a svěží dech.

Produkty Parodontax ke každodennímu použití

Naše historie

parodontax má dlouhou historii ochrany zdraví dásní. Zubní pastu parodontax vyvinul německý lékař Focke v roce 1937. Základ zubní pasty parodontax dodnes tvoří původní složení založené na jedlé sodě díky jejím vynikajícím čisticím vlastnostem. Od tohoto raného období se sortiment produktů parodontax rozšířil o ústní vody a zubní kartáčky a stal se spolehlivým pomocníkem při péči o zdravé dásně.

Ilustrace zobrazující bakterie, které se usazují mezi zubem a dásní

Náš výzkum

Jsme špičkou v oboru zdraví dásní. Neustále provádíme klinický výzkum, abychom rozšířili své poznatky a zjistili, co přispívá ke zdraví dásní. Poznatky aplikujeme v boji s onemocněním dásní. V posledních letech provádíme klinický program, který nám pomůže testovat, vylepšit a rozšířit sortiment zubních past, ústních vod i zubních kartáčků parodontax. Věda tvoří základ všech našich činností, abychom mohli vyvinout nejúčinnější produkty pro zdravé dásně a silné zuby.

Jak účinkuje specializovaná zubní pasta parodontax pro každodenní péči

Složení zubní pasty parodontax je zaměřeno na příčinu krvácení dásní. Zubní pasta díky jedlé sodě ničí lepkavý povlak bakteriálního plaku, který může dráždit dásně a způsobit jejich krvácení. Je dokázáno, že při použití dvakrát denně snižuje množství plaku a krvácení z dásní, takže pomůže zastavit cestu k onemocnění dásní a předcházet mu.

Zubní pasta Parodontax ke každodennímu použití

O produktech Corsodyl

Přípravky Corsodyl jsou vyvíjeny odborníky jako pomoc při léčbě onemocnění dásní. Je klinicky dokázáno, že náš sortiment pomáhá při potížích s dásněmi.

Produkty Corsodyl pro intenzivní ochranu dásní

Naše historie

Značka Corsodyl má dlouhou historii a je s důvěrou používána jako prostředek pro léčbu gingivitidy, prvního stadia onemocnění dásní. Corsodyl byl poprvé uveden na trh v Německu v roce 1975 a od roku 1989 je jeho účinná složka chlorhexidin jedničkou při léčbě onemocnění dásní. Za ta léta jsme celosvětove vyvinuli komplexní sortiment produktů, zahrnující ústní vody, sprej a gel, který nabízí účinnou krátkodobou léčbu gingivitidy.

Náš výzkum

Účinnost produktů Corsodyl je založena na vědeckém výzkumu. Všechny naše produkty obsahují chlorhexidin, o němž je prokázáno, že působí proti široké škále gramnegativních a grampozitivních vegetativních bakterií, kvasinkám, dermatofytickým plísním a lipofilním virům. Naši vědci úzce spolupracují se zubními lékaři a jinými odborníky na péči o zuby na rozšíření a vylepšení sortimentu produktů Corsodyl tak, aby byly stále jedničkou doporučovanou pro léčbu onemocnění dásní.

Jak Corsodyl účinkuje

Produkty Corsodyl obsahují chlorhexidin, která je účinnou složkou při boji s onemocněním dásní. Díky ní mají naše produkty antibakteriální účinek, který pomáhá znižovat množství bakteriálního plaku, jenž přispívá ke vzniku onemocnění dásní. Je také účinný v léčbě četných běžných stomatologických stavů. Corsodyl gel proto zubní lékaři doporučují pro domácí léčbu gingivitidy a po chirurgických zákrocích v ústní dutině.

 

Ústní vody Corsodyl pro intenzivní ochranu dásní
Spit with blood in a sink drain