Zdravé dásně jsou základem silných zubů. I když používáte zubní pastu, abyste si udrželi silné, bílé a čisté zuby, péče o dásně je stejně důležitá. To platí zejména v případě, že si při čištění zubů všimnete v umyvadle stop krve, protože může jít o počáteční příznak onemocnění dásní.

Zubní pasta parodontax Kompletní ochrana Extra Fresh s 8 speciálně navrženými účinnými složkami pomáhá zastavovat krvácení dásní a předcházet mu a zároveň udržovat čisté a silné zuby.

Proč si při krvácení dásní vybrat parodontax?

1. Účinně odstraňuje zubní plak

K udržení zdravých dásní zubní pasta parodontax Kompletní ochrana využívá hydrogenuhličitan sodný, který pomáhá odstraňovat bakterie zubního plaku – hlavní příčinu krvácení dásní.

2. Pomáhá zastavovat a předcházet krvácení dásní

Zdravé dásně nekrvácejí. Krvácení dásní při čištění zubů kartáčkem nebo zubní nití může být časným příznakem onemocnění dásní. Při čištění zubů dvakrát denně je parodontax Kompletní ochrana 4× účinnější při odstraňování nahromaděných bakterií, které jsou příčinou krvácení dásní.*

*v porovnání s běžnou zubní pastou.

3. Pomáhá uchovávat pevné dásně

Nahromadění bakterií plaku může způsobit příznaky onemocnění dásní, a to včetně jejich krvácení. Zubní pasta parodontax Kompletní ochrana cíleně působí proti nahromaděným bakteriím plaku podél linie dásní a pomáhá tak udržovat dásně pevně přiléhající k zubům.

4. Pomáhá zmírnit záněty dásní

Zdravé dásně jsou růžové a pevné – ale když se bakterie plaku neodstraní pravidelným čištěním zubů kartáčkem nebo mezizubní nití, mohou dásně podráždit a způsobit jejich zarudnutí a otok. Čištění zubů pastou parodontax Kompletní ochrana dvakrát denně pomáhá odstraňovat zubní plak a udržovat zdravé dásně.

5. Pomáhá obnovovat přirozenou bělost zubů 

Pasta parodontax Kompletní ochrana pomáhá obnovovat přirozenou bělost zubů. 

6. Hloubkově čistí

Zubní pasta parodontax Kompletní ochrana je 4× účinnější* při odstraňování zubního plaku, který je hlavní příčinou krvácení dásní.**

*Neplatí pro variantu parodontax Whitening a parodontax Dásně + Dech & Citlivé zuby 
**v porovnání s běžnou zubní pastou

7. Posiluje zubní sklovinu

Pasta parodontax Kompletní ochrana pomáhá zachovávat silnou zubní sklovinu.

8. Osvěžuje dech

Zápach z úst, který je známý také jako halitóza, mohou způsobovat jednak bakterie na zubech, ale také nečistoty na jazyku. Čištění zubů dvakrát denně pastou parodontax Kompletní ochrana cílí na zubní plak a pomáhá v ústech udržovat pocit svěžesti.

Objevte celou řadu parodontax a zjistěte, kde si můžete zubní pastu parodontax Kompletní ochrana koupit.

O ONEMOCNĚNÍ DÁSNÍ

V níže uvedených článcích se dozvíte více o onemocnění dásní a o tom, jak mu předcházet.